Jak modelować sylwetkę?

przez kuba

Doskonałą figurą może pochwalić się bardzo niewiele kobiet. Z myślą o kobietach, które nie są zadowolone ze swojego ciała została zaprojektowana specjalna bielizna wyszczuplająca. Odpowiednio dobrana bielizna wyszczuplająca pozwala w wyjątkowo krótkim czasie zniwelować drobne niedoskonałości sylwetki, na przykład pozbyć się kilku centymetrów w pasie. Bielizna wyszczuplająca cieszy się wśród kobiet bardzo dużą popularnością. Dzięki temu jej asortyment stale się powiększa.

Bielizna wyszczuplająca – jakie są rodzaje?

Za prototyp współczesnej bielizny wyszczuplającej można uznać gorset, który ściskał kobiecą sylwetkę nadając jej formę klepsydry. Współczesna bielizna wyszczuplającajest o wiele bardziej wygodna niż noszone od XVI wieku gorsety. Nowoczesną bieliznę poprawiającą wygląd kobiecej sylwetki zawdzięczamy Coco Chanel. Oczywiście ta dostępna obecnie w sprzedaży nie przypomina bielizny proponowanej przez tę słynną projektantkę. Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów bielizny wyszczuplającej są majtki wyszczuplające. Na ogół są to majtki z wysokim stanem. W sprzedaży dostępne są także rajstopy wyszczuplające. Szeroki wybór bielizny wyszczuplającej oferuje sklep Tono.pl.

Jak wybierać bieliznę wyszczuplającą?

Bielizna wyszczuplająca spełni swoją rolę, gdy będzie mocno obciskała ciało. Nie może jednak być zbyt mała, bo będą się z niej wylewać fałdki, w efekcie sylwetka wcale nie będzie wyglądała na szczupłą. Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest więc niezwykle istotne. Należy też pamiętać, że nie każda bielizna wyszczuplająca sprawdza się pod wszystkie ubrania. Wspomniane majtki wyszczuplające mogą wysmuklać nie tylko talię. Modele z nogawkami dodatkowo wyszczuplają także uda. Rajstopy wyszczuplające mają obcisłą część majteczkową. Zarówno majtki, jak i rajstopy sprawdzą się pod wiele rodzajów ubrań. Wyszczuplająca halka pasuje pod sukienki i spódnice. Bielizna wyszczuplająca dostępna jest w różnych kolorach. Najbardziej uniwersalna, odpowiednia nawet pod białe ubrania jest ta w kolorze beżowym.

5/5 - (2)

ZOBACZ RÓWNIEŻ