Film na randkę w domu – jaki wybrać?

przez admin
Film na randkę w domu – jaki wybrać?

Jeśli organizujesz randkę w domu, to warto jest wcześniej wybrać jakiś dobry film, aby spędzić szczęśliwe chwile i sprawić, że ta randka będzie lepsza. Dlatego też dziś pokażemy ci to, w jaki sposób możesz wybrać odpowiedni film do sytuacji!

Film na randkę w domu – jaki wybrać?

Zapytaj!

Warto jest po prostu spytać partnera, który film lubi najbardziej. W końcu lepiej wybrać coś, co druga osoba lubi, niż podejmować ryzyko i całkowicie zepsuć sobie wieczór. Twój chłopak z pewnością nie zareaguje źle na takie pytania i odpowie ci, aby ułatwić Ci wybór. Jeśli jednak nie chcesz ujawniać niespodzianek, możesz spróbować dokładnie rozeznać preferencje partnera. Pomogą w tym delikatne pytania. Na przykład zapytaj ją, który film ostatnio oglądała, i spróbuj wywnioskować, czy jej się to podoba, ale z drugiej strony pamiętaj, że stąpasz tu po cienkim lodzie.

Sprawdź, co teraz leci

Obejrzyj zwiastun, poznaj wcześniejsze prace reżysera i uzyskaj opinie w Internecie. W ten sposób będziesz wiedział, czego się spodziewać po wybranym filmie i możesz zdecydować, czy go obejrzeć, czy poszukać innych opcji. Jeśli jednak planujesz zaprosić swojego partnera do domu w tym czasie do obejrzenia filmu, powinieneś dokładnie przeanalizować wybrany film. Ostatecznie może to określić Twój udany związek. Sprawdź więc, czy ma wysoką ocenę, przeczytaj kilka komentarzy i informacji o reżyserze, który stworzył ten film.

Wybieraj film pod nastrój!

Wybierz filmy w sposób odpowiadający nastrojowi oczekiwanemu na spotkaniu. Jeśli chcesz, aby spotkanie było pełne energii i emocji, wybierz film akcji. Jeśli chcesz spokojnej i romantycznej atmosfery, zaproś swojego partnera na noc, na przykład do oglądania komedii romantycznej lub cichego gatunku filmowego. Jeśli chcesz wzbudzić dyskusję na różne tematy, wybierz na przykład filmy science fiction lub dramaty. Dogłębne wymiany i bogate pomysły to dobre wydarzenie podsumowujące datę, pozwalające lepiej zrozumieć wybraną osobę. W ten sposób możemy ujawnić nasze poglądy na różne tematy i porównać je z naszymi partnerami. Z takich rozmów można też wywnioskować, czy dobrałeś odpowiedni film do sytuacji.

W razie czego

Warto jest czasem mieć jakiś tytuł zapasowy, ponieważ czasami może zdarzyć się tak, że przecież oryginalny tytuł, który wybrałeś, jest nieodpowiedni. Dlatego też warto jest zaopatrzyć się w drugi film – może być podobny, ale z drugiej strony pamiętaj, żeby nawiązywał do wcześniej przedyskutowanych tematów.

5/5 - (1)